امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131016
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 223
رضا صراف معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: بارها به تشکل‌های

رضا صراف معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: بارها به تشکل‌های دانشجویی دانشگاه اعلام کردیم که تا زمان صدور مجوز سخنرانی‌ها خبری اعلام نشود ولی خبر سخنرانی شریعتمداری در دانشگاه امیرکبیر قبل از صدور مجوز اعلام شد و به نوعی تشکل‌ها ما را در عمل انجام شده قرار دادند.

وی افزود: وقتی هنوز برگزاری یک سخنرانی در دانشگاه به تصویب نرسیده است نباید اعلام می‌شد که به اینگونه شبهه ایجاد نشود.

صراف اضافه کرد: هیات نظارت به دلایل حفظ حرمت میهمان در دانشگاه امیرکبیر با برگزاری این سخنرانی مخالفت کرد و از ابتدا مجوزی صادر نشد که لغو شود.

معاون فرهنگی دانشگاه امیرکبیر اظهار داشت: تاکید رئیس دانشگاه امیرکبیر بر ارزشی بودن شریعتمداری است و خود من نیز در آینده شخصا از وی دعوت می کنم که برای سخنرانی در دانشگاه حضور یابد ولی با توجه به سابقه دانشگاه امیرکبیر در این شرایط حضور وی در دانشگاه ممکن بود سبب عدم رعایت حرمت وی شود.

وی با اشاره به شایعاتی مبنی بر لغو سخنرانی شریعتمداری از سوی رئیس جمهور، گفت: رئیس جمهور در استان گلستان بوده و خبری از این موضوع نداشته است و دانشگاه امیرکبیر نیز یک دانشگاه مستقل است و هیات نظارت دانشگاه به دلیل حفظ آرامش با این سخنرانی مخالفت کرد.

وی ادامه داد: این موضوع اصلا جناحی نبوده است و صلاح دانشگاه در چارچوب ضوابط انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها