امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131019
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
روح‌الله حسینیان عضو ارشد جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ درباره لغو سخنرانی حسین

روح‌الله حسینیان عضو ارشد جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ درباره لغو سخنرانی حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان که قرار بود به مناسبت 16 آذر در دانشگاه امیرکبیر سخنرانی کند،‌اظهار داشت:‌ این دولت با شعارهایی همچون گسترش آزادی روی کار آمد و به مردم قول داد که در این زمینه اقدام کند اما متأسفانه به شعارهای خود پایبند نیستند.

حسینیان با بیان اینکه شخص رئیس جمهور در برخورد با منتقدان آنها را به جهنم حواله داده بود به شکایت شورای امنیت ملی از نمایندگان به دلیل انتقاد از مذاکرات اشاره کرد و گفت: بنده خود عضو هیأت نظارت هستم و می‌بینم که چقدر این شکایات زیاد شده است.

عضو جبهه پایداری به انتقاد از لغو شدن سخنرانی شریعتمداری در دانشگاه امیرکبیر پرداخت و تصریح کرد: این موضوع با اصول آزادی در جمهوری اسلامی، برخورد دولت قبل در اجازه دادن به منتقدان برای سخنرانی و با وعده‌هایی که به مردم داده شده بود انطباق ندارد.

وی تأکید کرد:‌اینکه تریبون بخواهد به صورت یکطرفه در دست موافقان دولت باشد درست نیست و باید در این رویه تجدیدنظر شود چرا که این امر به آبروی نظام ضربه می‌زند.

حسینیان با تأکید بر اینکه مسئولان در این زمینه باید اقدامی بالاتر از عذرخواهی انجام دهند، لغو این سخنرانی را یک بدعت دانست و یادآور شد: مجموعه دولت باید در این زمینه به میدان آمده و جلوی این سخت‌گیری‌ها را بگیرد تا روند آزادی مانند اول انقلاب تا دولت فعلی به راه خود ادامه دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها