امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131020
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به لغو& nbsp;سخنرانی‌ حسین شریعتمداری در روز  16 آذر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، گفت: برخی افراد شعارهای فریبنده و زیبا می‌دهند، اما به هیچ وجه به آن پایبند نیستند.

وی با یادآوری شعار «دانستن حق مردم است»‌ که در سال‌های پیش سر داده می‌شد، اظهار داشت: کسانی که این شعار را سر می‌دادند خود دیکتاتورهای کوچکی بودند که راضی نمی‌شدند مردم از واقعیات باخبر شوند.

سلیمی برخی مدعیان شعار «آزادی بیان» را مستبدهایی که فقط به دنبال آزادی برای طرح سخنان خود هستند خواند و گفت:‌ این افراد آزادی را فقط آنطور که خود می‌پسندند می‌خواهند و هرکجا این آزادی بیان با منافع و مواضعشان تضاد داشت صداها را در سینه حبس می‌کنند.

وی با اشاره به شعار این افراد مبنی بر اینکه «ما اهل گفت‌وگو هستیم»‌ بیان داشت: این افراد حتی با آن طرف آبی‌ها هم گفت‌وگو می‌کنند اما حاضر به گفت‌وگوی علمی با مخالفان داخلی خود نیستند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس،‌ گفت: افرادی همانند آنهایی که سخنرانی فردا در دانشگاه امیرکبیر را لغو کردند آزادی را بهانه‌ای برای آشوب دانسته و دانستن را فرصتی برای دیکته کردن حرف‌های خود تلقی می‌کنند.

وی با توصیه به لغوکنندگان برنامه سخنرانی فردای دانشگاه امیرکبیر به در نظر گرفتن شعور ملت، افزود: کسانی که سخنرانی‌ها را دچار بلوا کرده و اجازه طرح مواضع طرف مقابل را نمی‌دهند همان‌هایی هستند که  16 آذر را که ماهیت ضداستکباری داشته و روز مفتضح شدن نیکسون رئیس‌جمهور اسبق آمریکاست را قلب ماهیت می‌کنند.

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: این افراد زیر پای بیگانگان را سنگ‌فرش می‌کنند و از 16 آذر به عنوان سکویی برای رسیدن به مقاصد حزبی و جناحی خود استفاده می‌کنند.

سلیمی تصریح کرد: قطعاً‌ تاریخ درباره برخی مدعیان آزادی بیان قضاوت خواهد کرد اما اینها منتظر باشند که روزی با حرکت دانشجویان از صحنه خارج شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها