امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131024
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لغو برگزاری مراسم سخنرانی

بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لغو برگزاری مراسم سخنرانی حسین شریعتمداری در دانشگاه امیرکبیر به مناسبت 16 آذر روز دانشجو را نشان‌دهنده عدم انسجام در تصمیم‌گیری‌های مسئولان این دانشگاه خواند و گفت: مدیران دانشگاه‌ها باید بیش از این بر تصمیمات صحیح خود پافشاری کنند.

وی با اشاره به اینکه سخنران برنامه فردا بی‌شک تریبون‌های دیگری برای طرح مواضع خود دارد، بیان داشت: آنچه مایه تأسف است محروم شدن دانشگاه امیرکبیر از ابراز مواضع یک عنصر فرهنگی در روز دانشجوست.

بیرانوند طرح مباحث و شنیدن مواضع گوناگون را حق دانشجویان ذکر کرد و با اشاره به اینکه در چند جلسه سخنرانی رئیس‌جمهور در دانشگاه هم اجازه طرح سؤال به دانشجویان داده نشد، گفت: این مسئله برای محیط‌های دانشجویی مطلوب نیست.

نماینده مردم بروجرد تأکید کرد: دانشجویان آرمان‌خواه بوده و با هیچکس عقد اخوت نبسته‌اند لذا باید کمک کرد تا آرمان‌های آنان فرصت بروز و ظهور بیابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها