امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131026
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
احمد چلداوی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به لغو سخنرانی حسین ...

احمد چلداوی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به لغو سخنرانی حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در دانشگاه امیرکبیر گفت: دولت گویی جای دوست و دشمن خود را اشتباه گرفته است چرا که دوستان واقعی دولت همین منتقدان داخلی‌شان هستند و دشمنان دولت آمریکا و غرب است.

وی در ادامه افزود: نمی‌دانیم چرا دولت با اشتیاق پای سخنان مسئولان آمریکایی می‌نشینند اما از شنیدن سخنان مخالفین داخلی واهمه دارد گویی می‌داند این سخنان حق است به همین خاطر اجازه سخنرانی به منتقدان را نمی‌دهد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت در ادامه تصریح کرد: این برخورد آزمون خوبی برای مدعیان اعتدال نبود اینان باید نسبت به این اقدام‌شان به دانشجویان پاسخ دهند.

چلداوی با بیان اینکه 16 آذر نماد آمریکا ستیزی است، گفت: در این روز باید دولت توضیح دهد که حاصل یک سال و نیم مذاکره با آمریکا چه بوده است و اینکه ثابت کند آیا این آمریکا آن کشور سابق نیست.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: جای تأسف است گروهی که عنادشان با نظام و انقلاب آشکار است، اجازه سخن در دانشگاه‌ها را دارند اما اجازه سخن به منتقدین مصلح و مشوق داده نمی‌شود.

این استاد دانشگاه در پایان خاطرنشان کرد:‌ چنین اقداماتی برای جامعه دانشجویی سؤال‌برانگیز است و این اقدامات استحاله نرم ماهیت 16 آذر معنا می‌دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها