امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131030
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت 16 آذرماه – روز دانشجو بیانیه‌ای را صادر کرد که متن آن به شرح ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت 16 آذرماه – روز دانشجو بیانیه‌ای را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت 16 آذرماه – روز دانشجو

 

16 آذر مبارک روز مقاومت تاریخی و روز دانشجو، نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و تجلی بصیرت و مظهر ایثار و استقلال و آزادی است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

آرمان استکبارستیزی و نفی ظلم همواره به عنوان یکی از بزرگترین درس های مکتب عاشورا برای جوانان ایران اسلامی سرمشق و الگو بوده است؛ شصت سال پیش در چنین روزی، دانشگاه سنگر دانشجو شد و خون پاک دانشجویان که در مقابل شیطان بزرگ سر خم نکردند گواهی سند آزادگی و حق طلبی جوانان ایران زمین گردید.

امروز نیز دانشگاه های ایران سنگر مبارزه و جهاد علمی است. دانشگاه هایی که فرزندانی چون احمدی روشن و دیگر شهدای عزیز و برومند را تقدیم آستان الهی کرده است . امروز نیز دشمن اهریمن می داند که جوانان این سرزمین ننگ و ذلت را هیچگاه نخواهند پذیرفت و خون شهدای علم و انرژی هسته ای تضمین این مدّعاست.

تهاجمات نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی هربار با چهره ای جدید رخ می نماید که لازم است فرزندان انقلابی این مرز و بوم که در سنگر علم و دانش به دفاع از آرمان های انقلاب مشغول هستند ، همواره در این خصوص هوشیار و بیدار باشند .

امروز و در منطقه ای که فتنه گران از هرسو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که ثمره خون های پاک هزاران جوان دلباخته مکتب عاشوراست، نشانه رفته اند، دانشجویان عزیزمان  به عنوان قشر آگاه و علمی جامعه وظیفه ای صدچندان بر دوش دارند و در این شرایط که به فرموده رهبر معظم انقلاب، افسران جنگ نرم در خط مقابله با دشمنان داخلی و خارجی هستند ، بایستی آمادگی علمی و بصیرتی خود را در تمام زمینه ها افزایش دهند.

جامعه اسلامی مهندسین به عنوان تشکلی که خود از آحاد اقشار تحصیلکرده و دانشگاهی تشکیل شده است، ضمن نثار درود به روح پاک شهدای دانشجو و گرامیداشت این روز بزرگ ، جامعه دانشگاهی کشور را به همدلی و وحدت در سایه سار ولایت فقیه و تلاش برای پیمودن هرچه بیشتر قله های رفیع علم و فناوری برای سربلندی و عزت ایران اسلامی دعوت می نماید و از خداوند متعال توفیقات روزافزون دانشجویان عزیز را مسئلت دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها