امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131036
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، دولت محلی کربلا دیروز (جمعه) بر اساس توافق اخیر خود با شهرداری تهران ده‌ها دستگاه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، دولت محلی کربلا دیروز (جمعه) بر اساس توافق اخیر خود با شهرداری تهران ده‌ها دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران در کربلا دریافت کرد.

«جاسم الفتلاوی» معاون اول استاندار کربلای معلی گفت: مقامات کربلا به طور فشرده برای اجرای طرح خدمات رسانی به زائران تلاش می‌کنند و مقامات ایرانی هم کمک شایانی به ما در جابجایی زائران در کربلا و همچنین بازگرداندن زائران به استان‌های خود پس از اتمام مراسم اربعین کرده است.

در همین راستا رئیس کمیته حمل و نقل عمومی در شورای استانداری کربلا گفت: وزارت ترابری عراق قول داده که یک هزار و پانصد و سی و چهار دستگاه خودرو در اختیار استانداری کربلا قرار بدهد و در همین حال وزارتخانه‌های بازرگانی، مسکن و استان مقدس حسینی هم به ترتیب 550، 350 و 500 دستگاه خودرو برای جابجایی زائران در استان کربلا اختصاص داده‌اند و این علاوه بر هشتصد دستگاه خودرویی است که دولت محلی کربلا کرایه کرده و 209 دستگاه خودرو هم مرکز اوقاف شیعه در اختیار جابجایی زائران قرار می‌دهد.

این مقام استانی کربلا گفت: وزارتخانه‌های دفاع، بهداشت، ورزش و جوانان و آموزش و پروش هم آمادگی‌های لازم برای استقبال از میلیون‌ها زائر اربعین حسینی فراهم کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها