امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131040
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
ناصر خدر نژاد در گفت و گو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به مسدود بودن مرز شلمچه گفت: با توجه به بسته شدن مرز شلمچه ...

ناصر خدر نژاد در گفت و گو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به مسدود بودن مرز شلمچه گفت: با توجه به بسته شدن مرز شلمچه تعدادی از زائران اربعین حسینی در پشت مرز شلمچه منتظر عبور از مرز هستند که تلاش داریم تا پایان امروز بتوانیم تمام این زائران را از مرز شلمچه انتقال دهیم.

وی ادامه داد: مرز همچنان مسدود است و از زائران تقاضا داریم از مراجعه به مرز شلمچه خودداری کنند.

معاون سازمان حج و زیارت اظهار داشت: انتقال بقیه زائران از دو مرز چزابه و مهران به صورت روان در حال انجام است و مشکلی وجود ندارد.

همچنین در اطلاعیه شماره 3 قرارگاه مرکزی اربعین آمده است:

با توجه به اینکه مرز شلمچه تا اطلاع ثانوی بسته است، خواهشمندیم مشتاقان زیارت اربعین تا اطلاع بعدی از مراجعه به این مرز اکیداً خودداری کنند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است با توجه به رایزنی های صورت گرفته با مسئولان کشور عراق مقرر شد به محض تجهیز گذرگاه زمینی عراق به امکانات مورد نیاز، نسبت به بازگشایی مجدد مرز شلمچه اقدام شود.

لذا بدین وسیله ضمن تشکر از همکاری بسیار خوب مشتاقان زیارت اربعین مجدداً تأکید می‌شود: با توجه به بسته بودن مرز شلمچه تا اطلاع ثانوی، زائران از عزیمت به این مرز تا اطلاع بعدی خودداری کنند.

لازم به ذکر است در صورت اتخاذ هرگونه تصمیم جدید و یا تغییری در وضعیت مرزها مراتب طی اطلاعیه های بعدی به استحضار مشتاقان زیارت اربعین خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها