امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131060
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام و المسلمین سید امین الله دادگر رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حجت‌الاسلام و المسلمین سید امین الله دادگر رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری که امروز در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سال 91 در دانشگاه فرهنگیان افتتاح شد.

وی ادامه داد: در زمینه فعال‌سازی ظرفیت‌های استانی تا کنون 14 دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مراکز استان‌های دانشگاه فرهنگیان افتتاح شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین دادگر با بیان اینکه بسترهای خوبی برای فعالیت‌های دینی در دانشگاه‌ فرهنگیان شکل گرفته است، گفت: سرفصل‌های دینی، سند دانشگاه اسلامی، شورای مشورتی دانشجویی و تحقق کرسی‌های آزاد اندیشی از کارهای خوبی است که با مشارکت دانشگاه دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: به‌حمدالله بستر و شرایط مناسبی در دانشگاه فرهنگیان برای تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری داریم و امیدواریم شاهد بیش از پیش  تحقق و توسعه رهنمودهای مقام معظم رهبری در این دانشگاه باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها