امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131070
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
محسن نظافتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: مرز شلمچه ساعتی پیش باز شد و انتقال زائران بدون مشکلی در حال ...

محسن نظافتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: مرز شلمچه ساعتی پیش باز شد و انتقال زائران بدون مشکلی در حال انجام است.

وی افزود: هم اکنون از هر سه مرز مهران، چزابه و شلمچه زائران وارد کشور عراق می‌شوند و با توجه به حذف ویزا برای زائران روند عبور راهپیمایان تسریع پیدا کرده است و از ازدحام در مرزها تا حدودی کاسته شده است.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در خصوص حذف عوارض خروج از کشور گفت: ویزا برای زائران هوایی نیز لغو شده است اما عوارض خروج از کشور برای زائران هوایی همچنان وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از ظهر روز گذشته قرارگاه اربعین در استان خوزستان اعلام کرد مرز شلمچه برای تجهیز امکانات و تامین نیروی انسانی لازم بطور موقت از سوی طرف عراقی مسدود شده است و زائران از مراجعه به مرز خودداری کنند.

امروز نیز اطلاعیه دوباره‌ای صادر شد که در آن تأکید شده بود زائران اربعین حسینی از رفتن به مرز شلمچه خودداری کنند اما ساعتی پس از انتشار این خبر مرز شلمچه به روی زائران کربلای معلی باز شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها