امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131075
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با پیشنهاد یکپارچه اعضای شورای‌ مرکزی و تأیید نماینده مقام‌ معظم‌رهبری، حکم ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با پیشنهاد یکپارچه اعضای شورای‌ مرکزی و تأیید نماینده مقام‌ معظم‌رهبری، حکم مسئولیت حامد علامتی به عنوان دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به مدت دو سال تمدید شد.
در متن این حکم آمده است: با اعتماد به فضل الهی و نظر به اجماع اعضای محترم شورای مرکزی، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ مجدانه و خالصانه و روحیه جهادی و انقلابی شما طی دو سال گذشته، که با پشتیبانی و همفکری صمیمانه عزیزان، از ستاد مرکزی و استان‌ها تا مربیان دلسوز همراه بوده است، بدینوسیله حکم جنابعالی به عنوان دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به مدت دو سال تمدید می شود.
این تشکیلات نورانی، با همت آحاد اعضاء بصیر و فهیم، گام‌های مؤثری در مسیر دستیابی به آرمان‌های مدنظر رهبر فرزانه انقلاب و تحقق چشم‌انداز ده‌ساله خود برداشته است که از این رو شاکریم، و در آستانه سال های پایانی آن، برای تکمیل راه دشوار پیموده شده، به برنامه ریزی دقیق تر و همکاری نزدیک‌تر شورای مرکزی برای تعیین اولویت‌ها نیاز داریم.
در ادامه این حکم آمده است:حال با تأکید بر مفاد حکم قبلی، امید است با پیگیری موارد زیر ،زمینه تعالی و پیشرفت را بیش از گذشته فراهم کنید. 
1. برنامه‌ریزی تکمیلی به منظور انطباق و هماهنگی با نظام جامع فعالیت‌های فرهنگی - تربیتی و لحاظ اقتضائات نظام جدید آموزش و پرورش در دوره اول و دوّم متوسطه به ویژه سند ملی برنامه درسی.
2. تسریع در بازنگری مأموریت و برنامه‌های مؤسسه علمی آینده ‌سازان و تقویت آن در جهت ارتقای سیمای علمی اتحادیه و خدمات‌رسانی درسی و تحصیلی به اعضاء.
3. بازتعریف، تصحیح رویکرد معاونت خواهران در راستای اجرایی شدن الگوی تعالی و نقش آفرینی موثرتر خواهران در تشکیلات.
4. زمینه‌سازی حضور و تقویت جایگاه فارغ‌التحصیلان اتحادیه در چرخه تربیت نیرویی تشکل، در کنار تکمیل شبکه مربیان فعلی.
5. توانمندسازی مغز افزار دفتر مرکزی به عنوان مرجع فکری، از طریق جذب متخصصان متعهد، با هدف ایفای نقش هدایتی، حمایتی و نظارتی در رابطه با شبکه کشوری دانش‌آموزان عضو، کادر و مربیان.
6. فعال‌سازی قرارگاه جنبش دانش‌آموزی، حضور فعال و پویا در عرصه برون تشکیلاتی، جریان سازی به هنگام در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی، از سطح ملی تا مدرسه‌ای در راستای مأموریت جریان سازی.
7. نظام بخشی و اثر بخشی به تعاملات اتحادیه با دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی مرتبط ، به ویژه بازنگری و بهره برداری حداکثری از ظرفیت تفاهم‌نامه‌های منعقده با وزارت آموزش و پرورش.
8. تجلی استفاده بهینه از فناوری‌های نوین در محور ارتباطات، آموزش و سازماندهی.
9. فعال سازی اتاق فکر دفتر مرکزی و شهد چشی از منظر مشاوران توانمند و صاحبان ایده در داخل و خارج تشکیلات.
10. گسترش و تعمیق اخوت ایمانی در سپهر اخلاق تشکیلاتی با صعود بر قله های همدلی، صمیمیت، معنویت بر اساس سیره ائمه اطهار (ع).
امیدوارم با توکل بر خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین- علیهم‌السلام - و مدد طلبیدن از ارواح طیبه امام راحل عظیم الشأن و دانش‌آموزان و دانش‌آموزان شهید ، در انجام وظایف موفق باشید. ان‌شــاءالله.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها