امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131089
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشنال اینترست در گزارشی در خصوص توان‌مندی‌های جنگنده سوخوی 35 روسیه، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشنال اینترست در گزارشی در خصوص توان‌مندی‌های جنگنده سوخوی 35 روسیه، تصریح کرد که این جنگنده برای تمام جنگنده‌های آمریکایی به استثنای جنگنده اف – 22 خطری جدی است.

بنابراین گزارش، سوخوی 35 که نوع پیشرفته جنگنده‌های سوخوی 27 شوروی سابق است از نظر سرعت و ارتفاع پرواز توان‌مندی بسیار بالایی دارد. این جنگنده در حال حاضر قوی‌ترین جنگنده عملیاتی است که روس‌ها در اختیار دارند.

سوخوی 35 دو موتوره بوده و توانایی حمل مهمات بسیار زیادی دارد. ارتش چین هم تمایل دارد که به این نوع از جنگنده‌های روسی دست پیدا کند.

یک مقام نظامی آمریکایی در این خصوص می گوید: «این هواپیما، هواپیمایی قوی و بسیار خطرناک است، بالاخص آنکه تعداد آنها در صحنه نبرد زیاد باشد.» به باور وی، جنگنده‌هایی چون اف 15 سی و سوپر هورنت هم در برابر سوخوی 35 حرفی برای گفتن ندارند.

از نکات جالب دیگری که در این گزارش به آن اشاره شده، ضعف جنگنده اف – 35 در برابر سوخوی 35 است. اف – 35 جنگنده‌ای است که شرکت لاکهید مارتین با هزینه بسیار بالا اقدام به تولید آن کرده و برخی از متحدین آمریکا نیز آن را خریداری کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها