امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131109
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از افشای اخبار جنایات جنسی «جیمی سویل» ستاره سال‌های دور شبکه بی‌بی‌سی،‌ گزارش تازه‌ای

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از افشای اخبار جنایات جنسی «جیمی سویل» ستاره سال‌های دور شبکه بی‌بی‌سی،‌ گزارش تازه‌ای از جنایات جنسی دوستان این چهره مشهور شبکه سلطنتی انگلیس منتشر شده است.
شبکه خبری بی‌بی‌سی طی گزارشی نوشت «ری ترت» از دوستان «جیمی سویل» متهم است با استفاده از جایگاه هنری خود در کلوب منچستر در دهه‌های 1960 و 1970 دست به تعرض به دختران نوجوان زده است.
«ری ترت» توسط «جیمی سویل» تربیت شده و به گفته بی.بی.سی همواره مانند سایه‌ای دنباله‌رو وی بوده است. ترت که اتهامات وارده در رابطه با تجاوز یا اقدام تجاوز به زنان و دختران جوان را رد کرده است، بعد از برگزاری بیش از 60 ساعت بحث و بررسی به 7 مورد تجاوز و 11 مورد اقدام به تجاوز گناهکار شناخته شد.
ترت که پیش از این با قید وثیقه آزاد بود،‌ تا پنج‌شنبه هفته آینده که قرار است حکم وی صادر شود، در بازداشت خواهد ماند.
سویل مجری برجسته شبکه بی‌بی‌سی بود که بعد از مرگش در سال 2011 مشخص شد با استفاده از جایگاه خود دست به اقدامات خلاف اخلاق می‌زده است. تاکنون بیش از 400 مورد شکایت از سویل مطرح شده است. او زمانی از ملکه انگلیس لقب «شوالیه» دریافت کرده بود.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار