امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131121
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفتمین کتاب فصل مقام موسیقایی به سردبیری رضا مهدوی در ادامه موضوع موسیقی فیلم در ایران به موسیقی فیلم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفتمین کتاب فصل مقام موسیقایی به سردبیری رضا مهدوی در ادامه موضوع موسیقی فیلم در ایران به موسیقی فیلم در جهان پرداخته و با عنوان صداهای شنیدنی به مطالب تازه و خواندنی در عرصه صنعت و هنر سینما و هنر موسیقی در شاخه موسیقی متن باعناوین: عصرطلایی موسیقی فیلم، راهنمای جیبی موسیقی فیلم، رمانس هنوز زنده است، تکه هایی از یک زندگی، در قالب مقالات و ترجمه ها و مصاحبه هایی است که محتوای  این شماره را رقم می‌زند.

هیات علمی و تحریریه مقام موسیقای متشکل از افرادی چون: احمد پژمان، علیرضامشایخی، مجیدکیانی، شاهین فرهت، محمدرضادرویشی، رضامهدوی و سهراب حسینی است.

شماره هفتم مقام موسیقایی به سردبیری رضا مهدوی، دبیرتحریریه: سهراب حسینی، طراح نشانه و جلد: مازیار تهرانی، طراح مولتی مدیا طاها ذاکر، ویراستار نکیساراستین، کارگروه ترجمه سماقرایی و فرشاد مشفقی و مدیریت هنری و طراحی گرافیک صفحه بندی سهیل حسینی از سوی انتشارات سوره مهردر پاییز نودوسه هم اکنون در کتاب فروشی‌ها و روزنامه فروشی‌های سراسر کشور عرضه شده است.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها