امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131124
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
کامران پارسی‌نژاد دبیر سیزدهمین دوره جشنواره قلم زرین در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره روند ...

کامران پارسی‌نژاد دبیر سیزدهمین دوره جشنواره قلم زرین در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره روند آغاز به کار دوره سیزدهم جشنواره بیان کرد: پس از انتخاب بنده به عنوان دبیر دور سیزدهم لیستی از داوران و ذخیره‌ای از آنها انتخاب شد و بناست تا در هیات مدیره انجمن قلم مطرح شود.

وی با بیان اینکه تصمیم گیری پیرامون داوران به مطرح شدن در هیات مدیره منوط است، بیان کرد: لیستی از داوران پیشنهادی بنده در گروه‌های مختلف آماده شده، حتی در این لیست اسامی داورانی به چشم می خورد که خارج از انجمن هستند بر این اساس پس از بررسی اسامی در هیات مدیره داوران نهایی خواهند شد.

پارسی نژاد تاکید کرد: در تدارک آماده سازی لیست کتاب‌های منتشره سال گذشته هستیم تا آن را گردآوری کنیم، تمام این موارد در جلسه آتی هیات مدیره منتج به نتیجه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در آخرین جلسه هیأت مدیره انجمن قلم ایران، کامران پارسی نژاد (نویسنده، منتقد و پژوهشگر) به عنوان دبیر سیزدهمین دوره جشنواره قلم زرین انتخاب شد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها