امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131139
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «قیام حسینی»، مقارنه دو سخنرانی رهبر انقلاب در سال‌های 1361 و 1363 با موضوع ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «قیام حسینی»، مقارنه دو سخنرانی رهبر انقلاب در سال‌های 1361 و 1363 با موضوع علت قیام عاشورا است که از سوی «موسسه فرهنگی ایمان جهادی(صهبا)» در ابتدای ماه محرم روانه بازار نشر شده است.

تحلیلی که رهبر انقلاب از علت قیام امام حسین (ع) ارائه می‌دهند، آن‌قدر شیوا، مستدل، منطقی، دقیق و کاربردی است که گفتار پنجم از سلسله گفتارهای صهـبا، با عنوان «قیـام حسینی»، به این موضوع اختصاص یافته است. سخنرانی سال 1361 در توضیح و تحلیل قوی‌تر است و دیگری در مثال‌ها و روایات تاریخی.

این کتاب در مدت کمتر از چهل روز از ورود به بازار کتاب به چاپ سوم رسیده و در دو چاپ اول 12 هزار نسخه از آن به فروش رفته است. این کتاب که پنجمین شماره از گفتارهای صهبا است با قیمت 1000 تومان در دسترس مخاطبان قرار دارد.

همچنین کتاب «قرارگاه‌های فرهنگی» که در نمایشگاه کتاب تهران به مخاطبان ارائه شده بود در این مدت به چاپ هفتم رسیده و فروش آن از 50 هزار نسخه عبور کرده است.

این کتاب شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 1392/2/2 با موضوع «پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» با دیگر بیانات معظم له است. که با قیمت 2000 تومان روانه بازار کتاب شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها