امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131158
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره فیلم مقاومت ایران در گرجستان جاری به همت رایزنی فرهنگی کشورمان، 24 آذرماه در شهرهای تفلیس، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره فیلم مقاومت ایران در گرجستان جاری به همت رایزنی فرهنگی کشورمان، 24 آذرماه در شهرهای تفلیس، کوتایسی و باتومی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، جشنواره فیلم مقاومت ایران در گرجستان 24 آذرماه جاری به همت رایزنی فرهنگی ایران در گرجستان برگزار می‌شود.این جشنواره فرهنگی و هنری به مدت چهار روز در شهرهای تفلیس، کوتایسی و باتومی دایر خواهد بود.

چهار فیلم سینمایی «استرداد»، «فرزند چهارم»، «روزهای زندگی» و «تنهای تنهای تنها» با هماهنگی‌های صورت گرفته در سالن اجتماعات چهار دانشگاه «تئاتر و سینمای تفلیس»، «ایلیا»، «دولتی تفلیس» و «گرجستان» در تفلیس به نمایش گذاشته خواهد شد.

این جشنواره با مشارکت سرکنسولگری ایران در باتومی، انجمن دوستی ایران و گرجستان و معاونت فرهنگی شهرداری کوتایسی همزمان با تفلیس در شهرهای کوتایسی و باتومی گرجستان برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این جشنواره معرفی سینما و هنر فیلم‌سازی در کشورمان و پرداختن به روحیه مقاومت مردم ایران در مواجه با سختی‌ها و مقاومت در مقابل حضور بیگانگان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار