امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131183
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۲
تعداد بازدید: 14
ابراهیم زاهدی مطلق سرداور بخش رمان جایزه شهید حبیب غنی پور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تعداد آثار ...

ابراهیم زاهدی مطلق سرداور بخش رمان جایزه شهید حبیب غنی پور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تعداد آثار بخش رمان این جایزه اظهار داشت: در ابتدای امر حدود 185 اثر شناسایی شد و در ادامه از این میان 30 اثر انتخاب و خریداری شدند.

وی با بیان اینکه حدود 10 یا 12 اثر برای مرحله قبل از پایان برگزیده شدند افزود: در این مرحله هم آثار به دقت مطالهعه و مورد بررسی قرار گرفت از این رو حدود 10 یا 12 عنوان به مرحله قبل از پایان راه یافتند و در ادامه از این میان حدود 5 یا 6 اثر نامزد پایانی شناخته شند.

وی با بیان اینکه در حال مطالعه این کتاب‌ها هستیم تا از این حدود شش عنوان یک اثر به عنوان برگزیده نهایی معرفی شود خاطرنشان کرد: در بررسی مراحل مختلف برخی آثار برای بخش‌های دیگری بوده‌اند که بر این اساس تفکیک صورت گرفت تا به درستی هر کتاب در بخش مخصوص به خود داوری شود. در حال حاضر در حال داوری آثار هستیم.

جشنواره ادبی شهید حبیب غنی‌پور از دستاوردهای زنده یاد امیرحسین فردی مدیر پیشین مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. این جشنواره تنها جشنواره ادبی است که مراسم پایانی آن در مسجد برگزار شده و برگزیدگان جوایز خود را از خانواده شهدای جنگ دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها