امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131196
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رفت و آمد هیات‌های تجاری به ایران از یک سال گذشته با مذاکرات ژنو برای بررسی وضعیت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رفت و آمد هیات‌های تجاری به ایران از یک سال گذشته با مذاکرات ژنو برای بررسی وضعیت سرمایه& zwnj;گذاری شدت گرفته و پس از هیات فرانسوی این بار نوبت آلمانی‌ها است که فرصت‌های خود را برای سرمایه‌گذاری در ایران محک بزنند. امروز هیاتی آلمانی متشکل از 29 شرکت و 34 بازرگان به همراه روسای انجمن خاورمیانه و نزدیک آلمان که مهم‌ترین نقش را در برقراری روابط تجاری 80 سال اخیر در آلمان ایفا کرده‌اند، وارد کشور شده و مذاکرات رو در رویی را در اتاق بازرگانی ایران آغاز کردند.

به گفته بورکهارددامن نایب‌رئیس انجمن خاورمیانه و نزدیک آلمان این هیات بنا دارد تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران، حمل و نقل، ماشین‌آلات، مواد غذایی و فناوری به صورت ویژه بررسی کند. مدیریت منابع آب نیز از دیگر موضوعات مهمی است که آلمان‌ها روی آن تبادل اطلاعات خواهند داشت.

وی به این نکته اشاره کرد که ایرانی‌ها دیدگاه مثبتی نسبت به ما دارند و امیدواریم سیاستمداران نیز به یافتن راه‌های خوبی برای روابط تشویق کنیم.

این هیات تجاری تا روز سه‌شنبه 18 آذرماه در تهران جلسات خود را ادامه خواهد داد و دیدار با وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه‌های بعدی این هیات تجاری آلمانی خواهد بود.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها