امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۰۴:۴۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1312
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 340
«رحیم طهوری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تعطیلی برنامه تلویزیونی «راز» گفت: در حال پیگیری هستیم که تولید سری ۵ را آغاز ...

«رحیم طهوری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تعطیلی برنامه تلویزیونی «راز» گفت: در حال پیگیری هستیم که تولید سری ۵ را آغاز کنیم.
وی ادامه داد: عنوان توقف ساخت صحیح نیست، در حقیقت ما پیش تولید سری جدید را آغاز کرده‌ایم و در حال حاضر منتظر سیاست‌های سازمان صداوسیما هستیم تا سری جدید را آغاز کنیم.
طهوری درباره زمان روی آنتن رفتن سری جدید نیز تصریح کرد: بحث تامین مالی برنامه وجود دارد و رفتن روی آنتن نیز به این موضوع بستگی دارد. شاید بگویند سری جدید از هفته آینده آغاز شود، شاید هم بگویند ماه دیگر، این موضوع دست خود سازمان صداوسیما است.
تهیه‌کننده برنامه «راز» درباره سری جدید این برنامه نیز توضیح داد: سری جدید این برنامه مثل روال قبل اما با نگاهی جدید در محتوا و ساختار روانه آنتن خواهد شد. دکور برنامه تغییر کرده و تیتراژ برنامه نیز در قالب جدیدی ساخته شده است.
به گزارش فارس، «ارشیر رستم‌وندی» مدیر شبکه چهار سیما نیز درباره این موضوع در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: موضوع کمبود بودجه موضوع تازه‌ای نیست، همواره وجود داشته،دارد و خواهد داشت.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز برنامه «راز» هیچ مشکلی از لحاظ مالی ندارد و در سال ۹۲ پخش خواهد شد.
رستم‌وند تصریح کرد: تدارکات سری جدید که به پایان برسد، این برنامه به روی آنتن خواهد رفت.
مدیر شبکه چهار سیما درباره زمان دقیق به روی آنتن رفتن این برنامه اظهار نظر نکرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها