امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131228
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۸
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز یکشنبه 7 حزب اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل شامل حزب ایران زمین، جمعیت ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز یکشنبه 7 حزب اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل شامل حزب ایران زمین، جمعیت مستقل ایران اسلامی، جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، جامعه اسلامی فرهنگیان، جمعیت فدائیان اسلام، جمعیت آبادگران جوان و حزب فرزندان ایران با هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند. 

در این دیدار درباره 4 محور روز دانشجو و گرامیداشت این ایام، انتخابات سال 94 مجلس و آرایش سیاسی که در حال شکل‌گیری است، قانون احزاب و قانون انتخابات بحث و تبادل نظر صورت گرفت. 

بر پایه این خبر هاشمی‌رفسنجانی درباره انتخابات 94 بر رعایت قانون و رقابت سالم و قانونمند در انتخابات و پرهیز از تخریب و تضعیف تاکید داشت.

رئوفیان ضمن بیان این نکته گفت که هاشمی با توجه به تاکید رهبری مبنی بر اینکه آرای مردم حق‌الناس است تصریح کرد که این موضوع باید مورد توجه دست‌اندرکاران انتخابات قرار گیرد.

وی افزود: این 7 حزب اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل اتفاق نظر داشتند که آقای هاشمی با توجه به مشی اعتدال و تحمل و بردباری باید در فضای سالم به دور از تعارضات بین‌ گروه‌ها نقش‌آفرین باشد و بر این اساس هیچ گروهی نباید هاشمی رفسنجانی را برای خود مصادره به مطلوب کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها