امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131232
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۸
تعداد بازدید: 158
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدصادق باطنی، مدیر روابط عمومی جشنواره عمار گفت: با توجه به رسیدن به موعد پانزدهم آذر ماه، فرصت ارسال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدصادق باطنی، مدیر روابط عمومی جشنواره عمار گفت: با توجه به رسیدن به موعد پانزدهم آذر ماه، فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره عمار پایان یافت.

وی افزود: آثار جشنواره عمار نسبت به سال گذشته چه به لحاظ کمی و چه به لحاظ کیفی رشد چشمگیری داشته‌اند؛ در همین راستا تا پایان مهلت دریافت آثار، بیش از 2500 اثر در سامانه عمار فیلم، نام خود را برای شرکت در پنجمین دوره جشنواره عمار ثبت کردند که در این بین، حدود 1900 اثر در بخش داخلی و بیش از 600 اثر در بخش بین‌الملل ثبت شده‌اند.

باطنی گفت: از مجموع آثار رسیده به دبیرخانه 900 اثر در قالب مستند، بیش از 650 اثر در قالب داستانی و 160 اثر در قالب انیمیشن هستند که شامل کارهای بلند و کوتاه هستند؛ همچنین بیش از 200 اثر در بخش فیلم ما خود را برای حضور در جشنواره عمار آماده می‌کنند و باقی آثار در بخش‌های فیلمنامه، مقاله، نقد و اقلام تبلیغی ثبت شده‌اند.

مدیر روابط عمومی جشنواره عمار ادامه داد: با توجه به اتمام زمان ثبت نام و ارسال آثار، هیأت انتخاب جشنواره فیلم عمار، کار تماشای آثار و انتخاب فیلم‌های بخش مسابقه را آغاز کرده‌اند.

پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از 9 تا 19 دی ماه 1393 همزمان در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها