امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131233
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۸
تعداد بازدید: 103
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «رووین ریولین» ابراز نگرانی کرد که اسرائیلی‌ها به خاطر ناامیدی از کابینه کنونی در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «رووین ریولین» ابراز نگرانی کرد که اسرائیلی‌ها به خاطر ناامیدی از کابینه کنونی در انتخابات ماه مارس شرکت نکنند.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، ریولین امروز (یکشنبه) در سخنرانی خود در کنفرانس تجار اسرائیلی، نگرانی خود را درباره بی‌اعتمادی افکار عمومی برای شرکت در انتخاباتی دیگر، که می‌تواند به مشارکت اندک در روز انتخابات منجر شود، ابراز کرد.

وی گفت، عدم مشارکت مردم در انتخابات آتی می‌تواند باعث بهم ریختگی سیستم دموکراتیک شود و مقامات منتخب باید تشخیص دهند آنها برای مدیریت و مقابله با اختلافات فزاینده در جامعه برگزیده شده‌اند.

ریولین گفت: «می‌ترسم مردم در انتخابات شرکت نکنند زیرا آنها به کابینه و انتخابات اعتماد ندارند. آنها خواهند گفت که دموکراسی فایده ندارد».

رئیس رژیم صهیونیستی کوشید مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کند از این رو، ابراز امیدواری کرد مردم برای بیان نظرات خود در انتخابات شرکت کنند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار