امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13124
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشت در جاده‌های کشور شاهد حوادث رانندگی مرگباری بودیم که با کمی ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشت در جاده‌های کشور شاهد حوادث رانندگی مرگباری بودیم که با کمی دقت و توجه در رانندگی از وقوع چنین حوادثی می‌توان جلوگیری کرد که در این گزارش به تعدادی از این حوادث و علت به وجود آمدن آن اشاره‌ای می‌کنیم.

برخورد مرگبار 2 موتورسیکلت

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: بر اثر تصادف 2 دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 55 محور روستایی اسلام آباد در استان سیستان و بلوچستان، 2 نفر جان خود را از دست دادند و 3 نفر مجروح شدند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راکب یکی از دو دستگاه موتورسیکلت اعلام شده است.

3 کشته در برخورد پژو 207 با شیء ثابت

سرهنگ سلبی در خصوص حادثه دیگری گفت: بر اثر برخورد یک‌دستگاه پژو 207 با شیء ثابت در کیلومتر 32 آزاد راه تهران - قم در استان تهران 3 نفر جان خود را از دست دادند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پژو 207 اعلام شد.

خواب‌آلودگی راننده پژو 405 قربانی گرفت

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در ادامه اعلام کرد: ساعت 5:50 بامداد امروز بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 37 محور دلیجان - محلات در استان مرکزی 5 نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

2 کشته در برخورد پیکان و تریلی

سلبی افزود: همچنین بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پیکان و یک‌دستگاه تریلی ولوو در کیلومتر 9 محور بوئین زهرا در استان مرکزی، 2 نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پیکان اعلام کردند.

برخورد مرگبار 206 و کامیون

وی در ادامه گفت: بر اثر یک‌دستگاه سواری پژو 206 با یک‌دستگاه کامیون بادسان در کیلومتر 42 محور اورگان سه راهی کمیتک در استان اصفهان 2 نفر جان خود را از دست دادند و 1 نفر دیگر مجروح شد که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه عدم رعایت حق تقدم از جانب راننده سواری پژو 206 اعلام شده است.

 برخورد مرگبار پیکان و مزدا

وی در خصوص حادثه دیگری افزود: بر اثر تصادف یک‌دستگاه سواری پیکان و یک‌دستگاه وانت مزدا در کیلومتر 18 محور فرعی روستایی میرکی در استان کردستان 2 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر مجروح شدند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس انحراف به چپ از جانب سواری پیکان و فرار به طور غلط از سوی وانت مزدا (هردو به میزان مشترک و مساوی مقصر) اعلام شده است.

2 کشته در برخورد کامیون و موتورسیکلت

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا همچنین اعلام کرد: بر اثر برخورد یک‌دستگاه موتورسیکلت و یک‌دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 5 محور چم خلف عیسی در استان خوزستان 2 نفر جان خود را از دست دادند که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس انحراف به چپ از جانب راکب موتورسیکلت اعلام شد.

 سرهنگ رضا سلبی در خصوص علت حوادث رانندگی هفته گذشته گفت: با بررسی تصادفات جاده‌های کشور در هفته گذشته مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم، انحراف به چپ و خستگی و خواب آلودگی بوده است.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها