امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131254
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،برگزیدگان  بخش صنایع دستی و هنرهای سنتی جشنواره هشتم سینماحقیقت در حالی معرفی شدند که جایزه بهترین پژوهش این بخش به ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،برگزیدگان  بخش صنایع دستی و هنرهای سنتی جشنواره هشتم سینماحقیقت در حالی معرفی شدند که جایزه بهترین پژوهش این بخش به علیرضا قاسم خان معاون پژوهشی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی رسید.
فهرست کامل برگزیدگان  بخش صنایع دستی و هنرهای سنتی جشنواره هشتم سینماحقیقت به شرح زیر است:
بهترین پژوهش: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 4 میلیون تومان به آقای «علیرضا قاسم‌خان» پژوهشگر و کارگردان فیلم مستند «درخت سخنگو» اهدا شد.
جایزه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 4 میلیون تومان به آقای «سیّدمحمدصادق جعفری» کارگردان فیلم مستند «بافندگان خیال» اهدا شد.
جایزه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 5 میلیون تومان به آقای «محمدعلی یزدان‌پرست» کارگردان فیلم مستند «همه آنچه که من دارم» اهدا شد.
جایزه اول: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 6 میلیون تومان به آقای «علی جلالی» کارگردان فیلم مستند «عمو اوغلی» اهدا شد.
براساس این گزارش، پیش از این در تاریخ 27 آبان ماه علیرضا قاسم‌خان طی نامه‌ای به دبیر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از حضور و داوری فیلمش «درخت سخنگو» در بخش مسابقه ملی این جشنواره انصراف داده بود.
در متن نامه قاسم‌خان خطاب به سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد آمده بود:«احتراماً؛ با توجه به اینکه فیلم مستند «درخت سخنگو» در بخش مسابقه ملی مستندهای نیمه‌بلند جشنواره سینماحقیقت پذیرفته شده، تقاضا دارم برای جلوگیری از هر گونه شبهه‌‎ای به دلیل حضور اینجانب در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مذکور از بخش مسابقه خارج شده و در صورت صلاحدید در بخش جنبی به نمایش درآید.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها