امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131265
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در پایان صحن علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تبریک روز دانشجو اظهار داشت: متأسفانه امروز روز دانشجو مانند سال گذشته به دلیل تنگ‌نظری‌ها بدون حضور تشکل‌های دانشجویی برگزار شد و فرصتی برای بیان نقطه نظرات آنها اختصاص داده نشد.

وی افزود: آقای روحانی فقط خودش صحبت کرد و باز هم به مجلس حمله کرد، چند ماه قبل هم زمان بازگشایی دانشگاه‌ها همین اتفاق افتاد و آقای روحانی ابراز تأسف کرد که چرا برنامه‌ریزی جلسه به شکلی بوده که برای تشکل‌ها وقت نگذاشته‌اند.

رسایی خاطرنشان کرد: ایشان می‌گویند من آمده بودم به دانشگاه برای شنیدن نه حرف زدن؛ آقای روحانی چرا امروز تأسف دیروز خود را جبران نکردید؟ اگر قرار است رئیس جمهور روز دانشجو برود به دانشگاه و برای کارمندان صحبت کند خب روز کارمند بروند به دانشگاه چرا روز دانشجو می‌روند؟

وی با اشاره به پیام رئیس جمهور به همایش اعتدال تصریح کرد: ایشان می‌گویند پیام اصلی اعتدال این است که بگذاریم افراد حرف‌شان را بزنند اما امروز سخنرانی همسر شهید علی‌محمدی، آقای حسین شریعتمداری، چند نفر از نمایندگان و از جمله خود من را در دانشگاه‌ها لغو کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان در دانشگاه می‌گویند اقلیتی خوشحال نیستند، بروند خوشحالی‌شان را جای دیگر جبران کنند؛ آقای روحانی! برو داخل صف نانوایی تا ببینی آن اقلیتی که خوشحال نیستند چه کسانی هستند و چرا خوشحال نیستند؟

وی با اشاره به 30 شاخصی که یکی از کسانی که در رسانه‌های دولتی از او به عنوان مشاور رئیس جمهور یاد می شود برای جامعه زنده معرفی کرده است، بیان داشت: او می‌گوید جامعه‌ای زنده است که دانمارک به شهروندان آن ویزا دهد.

رسایی گفت: چقدر خودباختگی و غرب‌زدگی! تقی‌زاده ملعون سرش را از گور بیرون‌ آورده است و می‌گوید دارید روی مرا سفید می‌کنید.

نماینده مردم تهران در انتها تصریح کرد: غرب زده‌ها! ای کسانی که به اسم اعتدال نفوذ کرده‌اید، این اعتدال نیست کاریکاتور اعتدال است، دروغ است دروغ.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها