امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131269
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به لغو سخنرانی تعدادی از شخصیت‌های انقلابی در دانشگاه‌ها اظهار داشت: این قبیل اقدامات حاکی از یک نوع تنگ‌نظری و جهت‌گیری در حوزه فکری و مدیریتی دانشگاه‌هاست و آنچه پیش از این در مورد آن هشدار داده شده بود، همین موضوع است.

وی افزود: اینگونه اقدامات نوعی حرکت مستبدانه‌ بود که در مدیریت دانشگاه‌ها شکل گرفت و این رویکرد و جهت‌گیری دانشگاه‌ها در مسیر افرادی همچون میلی‌ منفرد و امثال آن است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس خاطرنشان کرد: اینگونه سیاسی‌کاری‌ها در دانشگاه‌ها در حالی است که اقدام خاصی در جهت ارتقای سطح علمی و فنی آنها صورت نمی‌گیرد و اگر در حوزه سیاسی بنا باشد دانشگاه‌ها به جایی برسند، باید از افکار و عقاید مختلف در چارچوب قانون اساسی بهره بگیرند.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: ما شاهد هستیم که فضای لازم برای سخنرانی در اختیار افرادی که افکار ضددینی خود را گسترش می‌دهند و علیه دین، انقلاب و نظام صحبت می‌کنند، باز است و در مقابل محدودیت‌هایی برای کسانی که در چارچوب نظام هستند و برای تعالی آن تلاش می‌کنند، محدود است و اجازه سخنرانی به آنها داده نمی‌شود و این در واقع خیانتی است که به دانشجو و دانشگاه.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها