امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13127
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 86
محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به روند افزایشی دمای هوا در کل کشور، اظهارداشت: دمای هوا در تهران نیز با روندی افزایشی همراه است ...

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به روند افزایشی دمای هوا در کل کشور، اظهارداشت: دمای هوا در تهران نیز با روندی افزایشی همراه است به طوریکه پیش‌بینی می‌شود دمای هوای تهران طی 2روز آینده به 38درجه سانتی‌گراد برسد.

کارشناس ارشد هواشناسی افزود: تا نیمه هفته آینده شاهد روند افزایشی دمای هوا در کل کشور خواهیم بود به طوری‌که می‌توان گفت که پدیده جوی ملموس طی کشور تا اوایل هفته آتی افزایش دمای هوا خواهد بود.

وی با بیان اینکه در جنوب شرق کشور شاهد پدیده بارندگی خواهیم بود، بیان داشت: در شمال سیستان‌و بلوچستان و جنوب خراسان جنوبی طی 3روز آینده وزش باد رخ می‌دهد.

به گفته وی، پدیده‌های جوی مزبور طی 3 روز آینده در نقاط مختلف کشور رخ خواهد داد.

اصغری ادامه داد: طی 3 روز آینده سواحل استان بوشهر  نیز مواج پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی در ادامه به پیش‌بینی فصلی برای تابستان امسال پرداخت و بیان داشت: نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی حاکی از آن است که تابستان سال جاری نیم تا 1.5درجه سانتی‌گراد نسبت به شرایط عادی گرمتر می‌شود.

اصغری اضافه کرد: این درحالی است که در تابستان امسال بارندگی قابل توجهی در کشور نخواهیم داشت با این حال مقدار بارش باران نسبت به شرایط عادی نرمال پیش‌بینی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها