امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131270
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
حسین شهبازی دبیر جنبش عدالت‌خواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن انتقاد از عملکرد برخی

حسین شهبازی دبیر جنبش عدالت‌خواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن انتقاد از عملکرد برخی مسئولان در لغو سخنرانی‌های نیروهای ارزشی و انقلابی گفت: بزرگترین سم برای فضای دانشجویی سانسور کردن صدای منتقدان است.

وی گفت: منتقدینی که طرفدار تشنج نیستند، بهترین سود را برای دولت دارد، حرف‌های منتقدین می‌تواند دولت را متوجه نقاط ضعف و قوتی که دارند، کند و دولت با گوش دادن به حرف‌های منتقدان می‌تواند متوجه مشکلاتی شود که تا به حال در رابطه با آن نشنیده‌ یا اینکه کمتر شنیده‌است.

شهبازی تاکید کرد: لغو سخنرانی‌های منتقدان و نیروهای ارزشی در دانشگاه‌ها با اصل آزادی بیان که منظور ما است، منطبق نیست. بهتر است به جای اینکه راهنمایی منتقدان به جهنم آنها را به دانشگاه‌ها راهنمایی کرد تا بتوانند حرف خود را بزنند و نظراتشان را بگویند.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: ما پیشنهاد می‌کنیم دولت و مسئولان در رویکردی که نسبت به دانشگاه‌ها دارند تجدید نظر کنند، این رویکرد مسلما به سود دولت نخواهد بود.

دبیر جنبش عدالت‌خواه دانشجویی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره تاکید داشته‌اند که دوقطبی کردن فضای دانشگاه نادرست است، گفت: به نظر من امروز دانشگاه به سمت دوقطبی شدن پیش می‌رود و این مسئله موجب نگرانی دانشجویان انقلابی و دلسوز است.

شهبازی ضمن بیان روایتی از برخورد مناسب حضرت علی (ع) با یکی از منتقدان تاکید کرد: بهترین جوامع، جوامع منتقد هستند. دولت و مسئولان باید به منتقدان به عنوان یک فرصت مناسب نگاه کنند، آنها باید به شیوه زندگی و رفتار حضرت علی (ع)، امام(ره) و مقام معظم رهبری رجوع کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها