امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131278
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واحد جوانان حزب مؤتلفه اسلامی به مناسبت روز دانشجو بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واحد جوانان حزب مؤتلفه اسلامی به مناسبت روز دانشجو بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: 16 آذر یادآور روزی است که دانشجویان آزاداندیش این مرز و بوم در مقابل اهدای سند افتخار دانشگاهی از ایران به رییس جمهوری از آمریکا ایستادند و در فضای خفقان پس از شکست نهضت ملی شدن صنعت نفت، نفرت خود از کودتای آمریکایی را فریاد زدند؛ خونشان بر زمین ریخت و پرونده جنایتهای آمریکای مستکبر و جهانخوار را سنگین تر کرد تا امروز فراموش نکنیم که دشمنیهای این زورگو مختص پیشرفتهای هسته ای  و موشکی و علمی نیست؛ بلکه با آزاداندیشی و آزادگی این مرز و بوم دشمن است.

این بیانیه می‌افزاید: فتنه 88 که با پشتیبانی آمریکا و پولها و نقشه های صهیونیستی و انگلیسی به اجرا درآمد بازخوانی همان نقشه هایی بود که پس از ملی شدن صنعت نفت با کودتا استبداد را به این سرزمین برگرداند و تا شکل گیری نهضت اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) دیگر این ملت طعم آزادی را نچشید. امام خمینی(ره) تحت لوای پرچم ولایت فقیه بساط هرگونه استبداد را در هم پیچید و سفارش نمود که «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد».

این بیانیه ادامه می‌دهد: ملت فهیم و بصیر ایران با همین پرچم و رهبری ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای در مقابل استبداد سران فتنه ایستادگی کرد و جلوی زیاده خواهی و بی قانونی آنان را گرفت. هرچند در 16 آذر همان سال توسط تعدادی اصحاب فتنه به تمثال حضرت امام اهانت شد و اصل ولایت فقیه مورد تبری و اهانت آنان قرار گرفت. فراموش شدنی نیست که در کنار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» شعار «جمهوری ایرانی» سردادند و به همه ارزشهای این مرز و بوم توهین کردند! براستی این افراد را میتوان آزادی خواهانی دانست هم ردیف دانشجویانی که در همین دانشگاه تهران پشاپیش نیکسون آمریکایی قربانی شدند تا ارزشهای والایی مانند آزادی و آزادی خواهی قربانی نشود!؟

در این بیانیه تصریح می‌کند: هنوز دانشجویان و جوانان آزاده این سرزمین نمرده اند تا آمریکای جنایکار با هر وسیله ای از جمله تهدید و تحریم بخواهد این سرزمین را به دوران استبداد برگردانده و در ایران جا خوش کند! تمام آمریکا پرستان دیدند که این جهانخوار مستکبر چگونه با وجود تلاشهای دیپلماتیک 2 سال اخیر و عمل به تعهدات و توافقات صورت گرفته از طرف ایران حاضر به پذیرفتن حق این ملت قهرمان نشد و بار دیگر به خوش باوران و طرفدارانش نشان داد که به هیچ چیز جز منافع خود و صهیونیستها پایبند نیست.

«دانشجویان و جوانان وفادار به اسلام، امام و رهبری و شیفته آزادی و پیشرفت ایران سرفراز همیشه و همه جا آماده جانفشانی و دفاع از تمامی ارزشهای انقلاب و خونهای ریخته شده به پای اسلام آزادی و سرافرازی آن خواهند بود.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها