امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131286
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز ...

حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در این جلسه که با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیر نظارت بر ایرلاین‌ها موضوع قیمت بلیت سفرهای خارجی هواپیماها مورد بحث و بررسی قرار گرفت که طی چند وقت اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را داشته است.

وی افزود:‌مسئولان مربوطه در این جلسه پاسخ خاصی را به سؤالات ندادند اما در بیان کلی عنوان کردند که عرضه و تقاضا قیمت این بلیت‌ها را مشخص می‌کند و مقرر شد تا در جلسه بعدی کمیسیون آمار و اطلاعات لازم از تعداد آژانس‌ها به کمیسیون ارائه کنند و فرآیندی را تعریف کرده تا بتواند نظارت لازم را در این حوزه داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: با توجه به استقبال کثیر مردم از سفر به عتبات به ویژه در ایام اربعین ما شاهد افزایش بلیت سفر به عراق تا 2 میلیون تومان نیز بوده‌ایم. که البته در شرایط موجود این واسطه‌ها هستند که قیمت بلیت‌ها را تعیین می‌کنند و فروش بلیت به صورت اینترنتی نیز به گونه‌ای است که فروشندگان آن فاقد مجوز قانونی لازم هستند.

آذین خاطرنشان کرد: مقامات سازمان هواپیمایی کشوری در این جلسه عنوان کردند که یک قاضی تعزیرات در این سازمان مستقر شده تا به تخلفات در بحث شرکت‌های هواپیمایی رسیدگی کند.

وی افزود: همچنین در ادامه این جلسه رئیس سازمان دامپزشکی و شرکت پشتیبانی عمر دام در کمیسیون حاضر شد و سؤالاتی در مورد 750تن مرغ‌هایی که به علت آلودگی به کود تبدیل شده است مطرح شد که توضیحات ارائه شده کافی نبود و مقرر شد تا اطلاعات کاملتر در اینباره در جلسه دیگری از سوی مسئولان مربوطه به کمیسیون ارائه شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار