امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131295
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور نمایندگان  17 گروه عضو از احزاب اصلاح طلب عصر روز ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور نمایندگان  17 گروه عضو از احزاب اصلاح طلب عصر روز یکشنبه 16 آذر در دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران تشکیل شد.

برپایه این خبر احمد حکیمی‌پور رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در این جلسه اعضای حاضر حمایت خود را از مواضع رییس جمهوری مبنی بر تداوم و استمرار مواضع اصلاح طلبانه دولت در وزارت علوم  اعلام داشته و بر لزوم توجه جدی به مطالبات جامعه دانشگاهیان از جمله رسیدگی بدون ملاحظه به بحث بورسیه‌های غیرقانونی و برخورد با متخلفان در این زمینه تاکید ویژه کردند.

وی در ادامه گفت: گزارشی نیز از جلسات هماهنگی اصلاح طلبان از استان‌های بوشهر، مازندران و ایلام به اعضای جلسه ارائه شد؛ همچنین گزارش کمیته سیاسی و کمیته برگزاری همایش سراسری اصلاح طلبان در خصوص فعالیت‌های انجام شده در جلسه مطرح شد.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران افزود: اعضای حاضر در جلسه ضمن تشکر از کشف باند فساد مالی 12 هزار میلیاردی توسط دولت محترم بر لزوم پیگیری جدی مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط دستگاه‌های ذیربط تاکید کردند چراکه این مهم تبدیل به مطالبه عمومی آحاد جامعه شده است، اهتمام بیش از پیش صورت پذیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها