امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131311
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، امید شهرآبادی با اعلام این خبر گفت: تعزیرات حکومتی نهاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، امید شهرآبادی با اعلام این خبر گفت: تعزیرات حکومتی نهاد رسیدگی کننده به تخلفات است اما آمادگی لازم را دارد تا با انجام گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مسئول مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، به کنترل وضعیت کیفیت نان، گران‌فروشی، کم فروشی، تقلب در فروش و عرضه خارج از شبکه آرد دولتی بپردازد.

وی افزود: با توجه به افزایش قیمت نان در روزهای اخیر، گشت مشترک به منظور رسیدگی به شکایات و پیشگیری از تخلف با حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان برگزار می‌شود.

شهرآبادی خاطرنشان کرد: گشت مشترک بررسی وضعیت نانوایی‌ها به مدت 2 روز از امروز آغاز و در سطح تهران اجرایی می‌شود اما در صورت ارسال گزارش تخلف به شماره تماس 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا سامانه پیامکی تعزیرات حکومتی به شماره پیامک 30009651 نیز تیم های گشت‌های مشترک به این گزارش‌ها رسیدگی خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها