امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131318
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردهمایی دستیاران جوان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور محمود گلزاری معاون ساماندهی امور ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردهمایی دستیاران جوان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و اکبر ترکان مشاور ارشد ریاست جمهوری برگزار شد.

محمود گلزاری در این جلسه گفت: رویکرد انتخاب دستیاران جوان نسبت به دیگر رویکردهایی که به منظور توجه و به کار گیری جوانان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی کشور پیشنهاد شده است امتیازات زیادی دارد که از جمله آن ها می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

دستیار جوان فردی است که مسئولیت اجرایی و فعالیت شغلی او در جای دیگری غیر از حوزه ارتباط با مشاور ارشد ریاست جمهوری است.

حوزه فعالیت مشاوره ای دستیار جوان برای دیگر جوانان در منطقه محل زندگی وی است و به همین دلیل آشنایی زیادی به مسائل بومی منطقه دارد.

دستیار جوان بیش از آن که کنار مسئولان باشد همراه جوانان منطقه است و مسئولیت آن را دارد که همچون راهنما و پشتیبانی کارهای جوانان هم محلی و همشهری خود را سامان دهد.

از این رو با توجه به اهمیت امتیازات برشمرده، پروژه ی دستیاران جوان می تواند زمینه ساز تربیت منطقی و گام به گام مدیران آینده کشور گردد و آینده روشنی را برای عرصه ی مدیریت کشور ترسیم نماید.

همچنین در این گردهمایی دو تن از کارآفرینان جوان،به شرح فعالیت های خود پرداختند.

سعید الله بداشتی دستیار جوان مشاور رئیس جمهور گزارشی از روند فعالیت‌های حوزه دستیاران جوان را ارائه داد و گفت: تاکنون در تمامی مناطق آزاد هفت گانه و 6 منطقه ویژه اقتصادی دستیاران جوان مشغول به کار شده اند و امیدواریم تا پایان امسال تمامی مناطق ویژه اقتصادی کشور دستیار جوان داشته باشند.

دستیار جوان مشاور رئیس جمهوری ادامه داد: هم اکنون در دوره‌ای هستیم که می بایست اعتماد به جوانان را به خصوص در مناطق آزاد افزایش داد، چرا که در حال حاضر نزدیک‌ترین افراد به مدیران تصمیم گیرنده دستیاران جوان هستند. هم چنین در این گردهمایی از سایت دستیاران جوان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی توسط ترکان مشاور رئیس جمهوری رونمایی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار