امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131319
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
رضا طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز که امروز در بخش رودهن اتفاق افتاد اظهار داشت: بر اساس احکام ...

رضا طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز که امروز در بخش رودهن اتفاق افتاد اظهار داشت: بر اساس احکام قضایی امروز 25 قطعه از ساخت و سازهای غیر مجاز که اراضی دولتی را تصرف کرده بودند، تخریب شد و حدود 10 هکتار از زمین‌های بیت‌المال رفع تصرف شد.

وی با اشاره به اینکه اراضی تصرف شده در منطقه کلاهک در حریم شهر رودهن بوده است، گفت: افرادی که در این منطقه ساخت و ساز غیر مجاز کرده بودند به آنها اخطارهای لازم داده شده بود و امروز احکام قضایی آنها اجرا شد.

بخشدار رودهن بیان داشت: تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف از اراضی ملی، خط بطلانی بر تفکر برخی سودجویان است که تصور می‌کنند قانون با آنها مماشات می‌کند و دستگاه‌های متولی برای اجرای قانون و برخورد با متجاوزان با هیچکس تعارف ندارند و کوتاهی نخواهند کرد.

طاهر‌خانی افزود: قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد اقدامات قاطع‌تری با این گونه تصرفات و ساخت و سازهای غیر مجاز خواهیم بود.

بخشدار رودهن خاطر نشان کرد: در هفته گذشته نیز 2 هزار و یکصد متر طول و عمق دو متر و عرض 6 متر از حریم رودخانه در منطقه مهرآباد آزادسازی شد.

طاهر خانی توصیه کرد:‌ کسانی که می‌خواهند در منطقه به واسطه ساخت و سازهای ویلایی اقدام به خرید کنند قبل از هر گونه اقدامی استعلام‌های لازم را از دستگاه‌های ذیربط داشته باشند و  با مجوزهای قانونی ساخت و سازها را انجام دهند تا گرفتار سودجویان نشوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار