امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131336
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد میدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سطح رفاه اجتماعی در ایران شامل دو بخش ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد میدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سطح رفاه اجتماعی در ایران شامل دو بخش یارانه‌های نقدی و خدمات حمایتی است.

وی با اشاره به اعتبارات سطح رفاه اجتماعی در سال 93 گفت: 45 هزار میلیارد تومان در سطح رفاه اجتماعی پیش‌بینی شده بود که در سال 94 و در لایحه بودجه پیشنهادی دولت سطح رفاه اجتماعی 1.2 درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه سطح رفاه اجتماعی در سال 94، حدود 1.2 درصد افزایش یافته است اما زمانی که این میزان به بخش‌های مختلف در نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی و امداد تقسیم می‌شود شاهد خواهیم بود که اعتبارات این نهادها 10 تا 13 درصد در سال 94 افزایش پیدا می‌کند.

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: در سال آتی دولت صندوق‌های بازنشستگی را مکلف کرده است که از طریق بهر‌ه‌وری و کسب درآمد حمایت‌هایی را از پرسنل خود داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دولت یازدهم تا پایان سال مجدداً بسته‌های حمایت غذایی را به نیازمندان و مددجویان توزیع خواهد کرد یا خیر گفت: تا امروز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دو مرحله بسته‌های حمایت غذایی را توزیع کرده است ضمن اینکه بنا داریم تا پایان سال در دو مقطع دیگر این تسهیلات را به نیازمندان و مددجویان ارائه کنیم که البته این موضوع منوط به قیمت نفت است.

میدری گفت: چنانچه اعتبارات لازم برای تولید بسته‌های حمایت غذایی فراهم شود، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز آمادگی دارد از طریق شبکه توزیع این بسته‌های حمایتی را به نیازمندان و مددجویان ارائه کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها