امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۲:۰۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131356
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ «ایساو گارنر» همسر سیاه‌پوست آمریکایی کشته شده توسط پلیس آمریکا مرگ شوهرش را «قتلی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ «ایساو گارنر» همسر سیاه‌پوست آمریکایی کشته شده توسط پلیس آمریکا مرگ شوهرش را «قتلی ناعادلانه» توصیف کرد.

«ایساو گارنر» همسر «اریک گارنر» دستفروش 43 ساله سیاهپوست و مبتلا به بیماری آسم که توسط یک مامور پلیس آمریکا روز چهارشنبه کشته شد،‌ امروز به برنامه «ملاقات با رسانه»(MEET THE PRESS) شبکه ان‌بی‌سی گفت: «من حس می‌کنم که او (شوهر وی) به طرز ناعادلانه‌ای به قتل رسیده است».

هفته گذشته بود که «دانیل پانتالئو» افسر سفیدپوست در حالی از اتهام قتل گارنر سیاهپوست تبرئه شد که دستانش را به دور گردن او حلقه کرده بود و هیچ توجهی به حرف‌های این دستفروش که می‌گفت: «نمی‌توانم نفس بکشم» نمی‌کرد. گارنر در نهایت در بیمارستان جان خود را از دست داد.

تظاهرات اعتراضی وقتی تشدید شد که هیأت منصفه نیویورک، «پانتالئو» را از اتهام قتل «گارنر» تبرئه کرد؛‌ تظاهراتی که با استفاده پلیس آمریکا از خشونت علیه معترضان مواجه شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار