امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131362
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ائتلاف 14 فوریه از گروه‌های مخالف رژیم حاکم در این کشور با صدور بیانیه‌ای دولت انگلیس را ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ائتلاف 14 فوریه از گروه‌های مخالف رژیم حاکم در این کشور با صدور بیانیه‌ای دولت انگلیس را شریک رژیم آل خلیفه در ریختن خون ملت این کشور خواند و توافقنامه اخیر منامه با لندن برای ایجاد پایگاه دریایی انگلیس در آب‌های مجمع الجزایر بحرین را «توافقنامه سیاه» توصیف کرد.
در بیانیه‌ ائتلاف 14 فوریه آمده است: این توافقنامه نشان می‌دهد که نظام آل خلیفه تا چه میزان خود را در آغوش اشغالگر و استعمار بیگانه رها کرده و همچنین بیانگر آمادگی پادشاه بحرین به منظور اعطای امتیازات بیشتر در راستای حفظ کیان پادشاهی خود است.
این بیانیه‌ با اشاره به تحریم گسترده انتخابات پارلمانی اخیر رژیم منامه از سوی مخالفان و آحاد مختلف ملت این کشور و حماسه آفرینی مشارکت بیش از 99 درصدی ساکنان اصلی بحرین در همه پرسی مردمی، تاکید کرد که ائتلاف 14 فوریه ضمن مخالفت با هر گونه توافقنامه نظامی یا غیر نظامی که دیکتاتور نا مشروع این کشور آن را امضا می‌کند، مواضع وقیحانه «ایان لندسی» سفیر انگلیس در منامه را به شدت محکوم می‌کند. سخنان سفیر انگلیس بیانگر دشمنی روشن وی و دولت لندن علیه ملت بحرین است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها