امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131378
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان «عدالت و توسعه» طرفدار اخوان المسلمین مصر روز یکشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان «عدالت و توسعه» طرفدار اخوان المسلمین مصر روز یکشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که «عربستان، غرب و آمریکا به دولت لبنان و احزاب سیاسی این کشور برای موافقت با انتخاب سعد حریری رئیس جریان المستقبل به عنوان رئیس جمهور جدید لبنان فشار وارد می کنند».
«زیدان القنائی» سخنگوی رسانه ای سازمان «عدالت و توسعه» گفت: رایزنی‌ها و گفتگو ها بین سعد حریری و حزب الله لبنان با هدف توافق بر سر انتخاب رئیس جمهور توافقی لبنان صورت گرفته است.
وی همچنین تاکید کرد که عربستان و ایران و تلاش قدرت های منطقه ای و بین المللی غرب و روسیه می تواند نقش زیادی در مرحله آتی لبنان ایفا کند.
میشل عون رئیس جریان آزاد ملی و رئیس فراکسیون اصلاح و تغییر در پارلمان لبنان از گزینه های مطرح برای تصدی پست ریاست جمهوری است که از حمایت جریان 8 مارس و حزب الله لبنان برخوردار است. میشل عون، رئیس فراکسیون «تغییر و اصلاح» در پارلمان لبنان شب گذشته طی سخنانی درباره مسایل داخلی لبنان از جمله انتخابات ریاست جمهوری این کشور و دلایل تعویق آن گفت: «سعود الفیصل» وزیر خارجه عربستان سعودی انتخابات ریاست جمهوری لبنان را متوقف کرد به دلیل اینکه با نامزدی من برای انتخابات ریاست جمهوری موافق نیست.
از 25 ماه مه 2014  که مصادف با پایان دوره ریاست جمهوری ژنرال « میشل سلیمان» است تا امروز کرسی ریاست جمهوری لبنان خالی است.
انتهای پیام/ح
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها