امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131397
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، با وجود چراغ سبز کمپانی فوکس قرن بیستم برای تولید فیلم،حضور ویل اسمیت در آن در سایه ای از ابهام قرار دارد. امریخ ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، با وجود چراغ سبز کمپانی فوکس قرن بیستم برای تولید فیلم،حضور ویل اسمیت در آن در سایه ای از ابهام قرار دارد.

امریخ دو فیلم نامه برای قسمت دوم آماده کرده که در یکی از آن ها کاراکتر ویل اسمیت حضور دارد. اگر اسمیت در فیلم بازی نکند، امریخ فیلم نامه دوم را جلوی دوربین خواهد برد.

تا قبل از این قرار بود دو قسمت دوم و سوم فیلم به صورت هم زمان با هم فیلم برداری شوند. اما حالا گفته می شود فقط قسمت دوم وارد مرحله ساخت می شود.

تهیه کنندگان «روز استقلال» دلیلی برای این کار اعلام نکرده اند. قبل از این گفته شده بود برای صرفه جویی در هزینه های تولید، دو قسمت دوم و سوم هم زمان جلوی دوربین می روند.

هنوز کسی اطلاعی از خط اصلی قصه دومین قسمت این اکشن دلهره آور علمی تخیلی ندارد و سازندگانش می خواهند آن را در سکوت کامل خبری بسازند.

این فیلم برای نمایش عمومی در 24 ژوئن سال 2016 آماده خواهد شد. ولی هنوز زمان شروع فیلم برداری آن مشخص نشده است.

قسمت اول فیلم در سال 1996 به روی پرده سینماها رفت و قصه اش در باره هجوم موجودات بیگانه فضایی به کره زمین برای نابودی آن بود.

ویل اسمیت در نقش کاپیتان کارتر بلاچارد یک خلبان بی باک بود که امر نابودی سفینه فضایی مهاجمان را به عهده می گیرد.

از آن زمان تاکنون بارها بحث تولید قسمت های تازه این فیلم پرفروش مطرح شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها