امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131400
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
 بابک نیک‌طلب نویسنده و شاعر ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

 بابک نیک‌طلب نویسنده و شاعر ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره تازه‌ ترین اثر زیر چاپ خود، بیان داشت: انتشارات «پیدایش» در نظر دارد تا مجموعه 10 جلدی را با عنوان «شعر و شکر» برای گروه سنی خردسالان منتشر کند که نگارش یک جلد از این کتاب‌ها بر عهده بنده بوده است.

وی اضافه کرد: حدود 10 شاعر برای مجموعه 10 جلدی «شعر و شکر»، شعر سروده‌اند که اشعار بنده نیز در کتابی تحت عنوان «همین این قشنگ، هم اون قشنگ» تا دی سال جاری به چاپ خواهد رسید.

نیک‌طلب ادامه داد: موضوع اشعار مجموعه شعر «همین این قشنگ، هم اون قشنگ»، بیشتر در قالب‌های شاد، صمیمی، تابستانی و زمستانی است.

بر اساس این گزارش، بابک نیک طلب متولد سال 1346 در تهران است که از شانزده سالگی به سرودن شعر پرداخته و آثارش از سال 1364 در کتاب ها و مطبوعات مختلف منتشر شده است؛ وی دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه پیام نور تهران است.

از این شاعر تاکنون مجموعه شعرهایی همانند «پیشواز روشنی»، «نردبانی از ستاره»، «تا خیابان خوشبخت» و «عروس آسمون» و روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار