امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131407
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش «ماهواره، تربیت با رویکرد آگاهی‌‌بخشی» با هدف آگاهی بخشی به جامعه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش «ماهواره، تربیت با رویکرد آگاهی‌‌بخشی» با هدف آگاهی بخشی به جامعه و خانواده‌ ها در جهت آسیب‌های تربیتی ناشی از برنامه‌های ماهواره، آشنایی مبلغان و استادان با آسیب‌های ماهواره جهت آگاهی‌بخشی به مخاطبان خود به‌ ویژه خانواده‌‌ها، بررسی تأثیرات ماهواره بر بنیان خانواده، بررسی برنامه‌های ماهواره در مراحل مختلف رشد (کودکی، نوجوانی و جوانی) و بررسی تأثیرات ماهواره بر سبک زندگی برگزار می‌شود.

این همایش که در سال آتی به همت پژوهشکده باقرالعلوم(ع) برگزار می‌شود، در پنج محور اصلی با عناوین ماهواره و تربیت (مبانی، اهداف، روش‌ها)، ماهواره و خانواده، ماهواره و مراحل تربیت (تأثیرات تربیتی ماهواره بر مراحل کودکی، نوجوانی و جوانی)، ماهواره و سبک زندگی، ماهواره و وظایف مبلغان و نهاد‌های دینی و فرهنگی برپا می‌شود.

البته قبل از برگزاری نهایی این همایش نشست‌های تخصصی نیز با همین عناوین توسط کارشناسان و متخصصان در پژوهشکده باقرالعلوم(ع) برگزار می‌شود.

برا اساس این گزارش، این همایش با نگاهی آزاد و بدون تعصب به کارکردهای مثبت و منفی ماهواره در مباحث ذکر شده به طرح راهکارهای کاربردی و آموزشی می‌پردازد و اولویت با مقالات کاربردی و آموزشی است.

علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر در خصوص همایش «ماهواره، تربیت با رویکرد آگاهی‌‌بخشی» می‌توانند با شماره تلفن 02537740369 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها