امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13142
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس،مسعود فراست کیش با اعلام درج سهمیه دستیاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در جدول انتخاب رشته محل ، آزمون دستیاری سال ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس،مسعود فراست کیش با اعلام درج سهمیه دستیاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در جدول انتخاب رشته محل ، آزمون دستیاری سال 93 – 92 بر توجه بیشتر داوطلبان دستیاری، به لیست آخرین رتبه های پذیرفته شده در آزمون دستیاری سال گذشته به عنوان راهنمایی مناسب برای انتخاب رشته- محل تاکید کرد .

وی به اطلاعیه شماره 7 دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت اشاره کرد و افزود: داوطلبان از صبح شنبه 25تا 29 خرداد می‌توانند نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته – محل خود اقدام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران همچنین گفت: این دانشگاه آمادگی کامل برای میزبانی از پذیرفته شدگان را با سطح بالا و کیفیت مطلوب آموزش پزشکی و تخصصی دارد.

به گزارش فارس، دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در مورد انتخاب رشته- محل چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی اعلام کرده تمام واجدان شرایط انتخاب رشته- محل دوره چهلم دستیاری قبل از زمان شروع به انتخاب رشته-محل با توجه به اینکه ممکن است رشته-محل های دارای مجوز آموزشی اضافه یا در مواردی حذف شوند، جدول نهایی اعلام رشته‌ها و ظرفیت دانشگاهها را مطالعه کنند.

بنا بر مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی چنانچه هر یک از داوطلبان در مرحله اصلی و مرحله اول جایگزین در یکی از رشته‌های تخصصی پذیرفته شوند ولی مبادرت به ثبت نام نکنند یا پس از ثبت نام به هر نحو انصراف دهند، مجاز به شرکت در آزمون دوره بعد نخواهند بود، بنابراین در انتخاب رشته- محل نهایت دقت را باید داشته باشند.

کلید نهایی آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در چند روز گذشته منتشر شده و بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته به همین منظور زمان انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان اولیه نیز اعلام شده است.

داوطلبان چهلمین آزمون دستیاری تخصصی می‌توانند از فردا (25خرداد) برای انتخاب رشته خود در 100رشته-محل اقدام کنند و 4روز فرصت دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها