امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131424
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت برگزیدگان بخش جایزه بزرگ شهید آوینی معرفی شدند که مستندهای ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت برگزیدگان بخش جایزه بزرگ شهید آوینی معرفی شدند که مستندهای «پیروزی» به کارگردانی حمید کوهپایی، «وقتی گنجشک‌ها جیغ می‌کشند» به کارگردانی خلیل رشنوی و «اتاق جنگ» به کارگردانی مصطفی حریری تندیس گرفتند.

همچنین جایزه پژوهش در این بخش به مهدی فارسی برای مستند «ابرها در راهند» اهدا شد و جایزه ویژه دبیر جشنواره در این بخش به محمدحسین جعفریان برای کارگردانی مستند چه کسی ما را کشت اهدا شد.

براساس این گزارش، جعفریان پس از دریافت جایزه‌اش با حضور بر روی صحنه اظهار داشت: کار مستندساز جلوه‌گری نیست در جنگ‌های زیادی حضور داشتم و فیلمم درباره ترور دیپلمات‌های ایرانی در مزار شریف بود اما به دلیل اینکه متهمین زیادی از جناح‌های مختلف در این کار دیده می‌شوند فیلم در محاق قرار گرفت اما فرصت دیده شدن این اثر را آقای طباطبایی‌نژاد فراهم کرد. همچنین باید تشکر کنم از آقای حبیبی که پشت فیلم ایستاد با توجه به اینکه می‌دانست فیلم برایش مشکل ایجاد می‌کند اما خوشحالم که این مستند دیده شد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها