امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13143
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی تمدن در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی استان تهران در جمع خبرنگاران درباره نحوه برگزاری انتخابات اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی تمدن در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی استان تهران در جمع خبرنگاران درباره نحوه برگزاری انتخابات اظهار داشت: در استان تهران 5882 شعبه اخذ رأی و 11 هزار و 959 صندوق  دایر شده است.

وی ادامه داد: به هیچ وجه هواداران نامزدها حق ندارند در اطراف شعب اخذ رأی حضور پیدا کنند و نسبت به تبلیغ کاندیدای مد نظر خود اقدام کنند.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: 200 هزار نفر در استان تهران مجری انتخابات هستند و زمان رأی‌گیری نیز به مدت 10 ساعت است که در صورت صلاحدید تمدید خواهد شد.

استاندار تهران درباره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: از شهروندان درخواست می‌شود با توجه به اینکه انتخاب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران 31 نفر است بنابراین اسامی آنها را قبل از ورود به شعبه اخذ رأی یادداشت کرده، تا در وقت آنها نیز صرفه‌جویی شود.

تمدن در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ‌آیا تاکنون گزارشی از تخلفات انتخاباتی به ستاد انتخابات اعلام شده است، گفت: هیچ مشکلی تاکنون نداشته‌ایم و بر اساس قانون روند انتخابات در حال سپری شدن است.

وی درباره تعرفه‌های رأی توزیع شده اظهار داشت: تعداد تعرفه‌هایی که تاکنون توزیع شده است را بر اساس قانون نمی‌توانیم اعلام کنیم ولی تاکنون در هیچ کدام از شعب اخذ رأی استان تهران کمبود تعرفه‌ گزارش نشده است.

وی درباره شعب اخذ رأی الکترونیکی اظهار داشت: تاکنون در هیچ شعبه‌ای مشکل نرم‌افزاری نداشته‌ایم و انتخابات رایانه‌ای به خوبی در حال انجام است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها