امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13144
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار احتماعی فارس در حالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح در کشور آغاز ...

به گزارش خبرنگار احتماعی فارس در حالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح در کشور آغاز شده است که تا این لحظه استقبال خوبی از انتخابات شده است.

برگزاری همزمان دو انتخاب ریاست جمهوری و شوراها فضای سیاسی، اجتماعی را در کشور حاکم کرده است و این در حالی است که در تهران هم شهروندان تهرانی با همان شوری که در انتخاب کاندیدای مورد نظر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، با همان شور در انتخاب شوراها حاضر می‌شوند.

حضور سالمندان و جوانان در کنار هم و در صف‌های طولانی و انتخاب افراد اصلح برای دوره چهارم شورا، خود گواه مهم بودن این انتخابات است که مردم در کنار انتخاب رئیس جمهور، به فکر مسائل شهری خود نیر هستند.

موضوع بعدی که در این دوره از انتخابات شورای چهارم به چشم می‌خورد حضور لیست‌های متعدد است که شهروندان تهرانی با در دست داشتن لیست‌های مورد نظر ، برگه رأی خود را پر و در صندوق رأی می‌اندازند.

بیشتر رأی دهندگان با صبر و حوصله تلاش می‌کنند تا 31 نفر مورد نظر برای انتخابات شورا در برگه بنویسند که البته در این بین کمتر کسی کد انتخابی کاندیداها را یادداشت می‌کند.

بسیاری از رأی دهندگان به کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران تأکید دارند که شورای شهر باید در رفع مسائل و مشکلات فرهنگی و ورزشی شهر تلاش کند.

انتخاب یک شهردار پرتوان انتظار دیگر شهروندان تهرانی از شورای چهارم است که اعتقاد دارند که مسیر پیشرفت در تهران باید ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها