امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131453
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 151
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مشاور «ولادیمیر پوتین» ئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که نیروهای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مشاور «ولادیمیر پوتین» ئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که نیروهای «موساد&

raquo;، رهبران گروه تکفیری را تحت آموزش قرار می‌دهند.

«الکساندر پروخانوف» عضو شورای سیاست‌گذاری مشاوران پوتین در مصاحبه اختصاصی با پرس تی‌وی عنوان کرد سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی، موساد، وظیفه آموزش اطلاعاتی اعضای ارشد داعش را به عهده گرفته است.

وی تصریح کرد که «داعش» ساخته و پرداخته سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه است و گفت: «داعش ابزاری در دستان آمریکا است. آنها به اروپایی‌ها می‌گویند اگر ما (آمریکا) مداخله نکنیم، داعش به شما آسیب وارد می‌آورد.»

پروخانوف با بیان این که ایدئولوژی داعش با اسلامی که در ایران و دیگر ملل مسلمان وجود دارد در تضاد است، گفت: «داعش ابزاری در دستان آمریکا برای ایجاد رعب و وحشت در منطقه، تهدید ایران و روسیه و ترساندن اروپا به شمار می‌آید.»

عضو شورای سیاستگذاری مشاوران پوتین درباره داعش اینگونه گفت: «آنها اولین حمله تروریستی خود علیه ما را چند روز قبل در چچن صورت دادند.»

وی گفت وقتی بحث حمایت از یک سازمان تروریستی چون داعش پیش می‌آید، آمریکا و اسرائیل هر دو در یک جهت هستند.

وی هدف آمریکا و کشورهای غربی از تحریم روسیه را ایجاد شکاف بین دولت و مردم روسیه اعلام کرد و گفت: « مردم روسیه در اثر تحریم‌ها نه تنها ضعیف نشدند بلکه متحد و استوار به حمایتی بی‌سابقه از رئیس جمهور خویش پرداختند. برای مردم روسیه، استقلال با ارزش‌تر از گندم است.»

در خصوص مسئله الحاق کریمه به مسکو نیز این مشاور پوتین گفت که روسیه این منطقه را از دست ژنرال‌های ناتو بیرون آورده است.

وی ادامه داد که آمریکا به دنبال ایجاد انقلاب‌های رنگی در روسیه است که مسکو با تقویت و به‌ روزکردن قوای نظامی خود و با استفاده از نیروی هوایی قدرتمند و بسیج مردمی در مقابل این اقدامات خواهد ایستاد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها