امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13146
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 149
حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره آمار امام‌زادگان و بقاع متبرکه‌ای که امروز با ستاد انتخابات وزارت کشور به منظور ...

حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره آمار امام‌زادگان و بقاع متبرکه‌ای که امروز با ستاد انتخابات وزارت کشور به منظور برپایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همکاری داشته‌اند، اظهار داشت: از زمان اعلام شورای نگهبان در راستای امکان تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری در امام‌زادگان و بقاع متبرکه این امکان مقدس در اختیار نامزدها و نمایندگان آنان به منظور فعالیت‌های تبلیغاتی قرار گرفت و در ادامه نیز امروز درهای تمامی امام‌زاده‌ها و اماکن مقدس استان تهران که از فضایی مناسب برخوردار بودند برای حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی باز شد.

مدیرکل اداره اوقاف استان تهران افزود: به فرمانداری‌ها اعلام شده که تا به منظور اخذ رأی از مردم امکانات لازم را در امام‌زادگان کشور فراهم‌ آورند و در اختیار همگان قرار دهند.

وی بیان داشت: زمانی که به جغرافیای سیاسی امام‌زادگان در طول تاریخ نگاه می‌کنیم به وضوح دیده می‌شود که امام‌زادگان و بقاع متبرکه کشور به عنوان مأمن عامه مردم با دیدگاه‌های سیاسی مختلف بوده‌اند.

حجت‌الاسلام محمدی‌زاده یادآور شد: امام‌زادگان سراسر  کشور مورد اعتماد مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: درهای امامزادگانی که از امکانات لازم برای برپایی این حماسه سیاسی برخوردار بودند، به روی مردم شریف ایران به منظور حضور در پای صندوق‌های رأی باز است.

انتهای پیام/ 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها