امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 131491
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۷
تعداد بازدید: 42
سعید اوحدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: هم اکنون در حال بازدید از مرزهای شلمچه چزابه و مهران هستیم، مرز ...

سعید اوحدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: هم اکنون در حال بازدید از مرزهای شلمچه چزابه و مهران هستیم، مرز شلمچه نسبت به روزهای گذشته از ازدحام کمتری برخوردار است.

وی ادامه داد: هم اکنون حداکثر توقف زائران در مرز شلمچه یک ساعت است و زائران اربعین حسینی می‌توانند به این مرز نیز مراجعه کنند، مرز چزابه نیز از ازدحام کمتری برخوردار است.

رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: تا شب گذشته 800 هزار نفر وارد کشور عراق شده اند که این آمار تا کنون دو برابر سال گذشته است و مردم حماسه عظیمی را در اربعین امسال خلق کردند.

اوحدی افزود: در مرزها مشکل آب و غذا و امکانات وجود ندارد و تمام نیروهای ستادی و مردمی تلاش می‌کنند تا زائران بدون هیچ مشکلی بتوانند از مرزها عبور کنند.

وی خاطرنشان کرد: زائران لباس گرم و پتوی مسافرتی حتما با خود داشته باشند و برای بازگشت از کربلای معلی نیز زمان خود را مدیریت کنند تا در مسیر بازگشت با مشکلی مواجه نشوند و بتوانند از امکانات ستاد دائمی اربعین در مرزها استفاده کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها