امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13151
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۵
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار ساجدی نیا  گفت:نیروی های پلیس ساعتی قبل از شروع اخذ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار ساجدی نیا  گفت:نیروی های پلیس ساعتی قبل از شروع اخذ رای در کلیه شعب رای گیری تهران برای حفظ تامین امنیت حاضر شده و خوشبختانه تا کنون رویداد خاصی گزارش نشده و انشاالله تا پایان رای گیری، این امنیت با تلاش همکاران ما و سایر ارگان‌های مسئول پایدار بماند تا این انتخابات به عنوان یک حماسه بزرگ در کارنامه ملت ما ثبت گردد.

سردار ساجدی نیا با تاکید بر حفظ امنیت در تمام شعب اخذ رای، بیان داشت: حضور مردم عزیز تهران در پای صندوق‌های رای بسیار چشمگیر و پررنگ است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: اکثر شعب اخذ رای دارای تراکم جمعیت است که با این میزان حضور پر شور شهروندان، پیش بینی می‌شود ساعت رای گیری تمدید شود. 

وی افزود: در این خصوص نیز به اندازه کافی در حوزه‌های برگزاری انتخابات نیرو جهت برقراری امنیت 100 درصدی انتخابات بکارگیری شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص تمهیدات پلیس تهران در این عرصه اظهار داشت: پلیس تهران با آمادگی و هوشیاری کامل در حال انجام وظیفه است.

سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان از حضور مردم و همکاری سایر نهاد های اجرایی در امر انتخابات تقدیر کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها